Články

5 DNÍ NA SCHUDNUTIE DO PLAVIEK? JE TO MOŽNÉ!

bikini-1031719_640Dovolenka je za dverami a vy pri pohľade do zrkadla tŕpnete hrôzou ako budete v plavkách vyzerať? Aj o 5 minút dvanásť sa s tým dá niečo urobiť. Jednoduchý, ale účinný – a čo je v tomto prípade najdôležitejšie – veľmi rýchly spôsob ako schudnúť do plaviek, je 5 dňová diéta Express Diet. Áno, počítate dobre, naozaj na vylepšenie postavy stačí 5 dní a vy môžete ísť spokojne na dovolenku!

Jednoducho, doma a bez výživového poradcu.

Určite ste už počuli o proteínovej diéte. Express Diet ju posunula na ďalšiu úroveň. Naozaj sa nemusíte o nič starať, len v pohodlí domova jesť 4 instantné proteínové jedlá denne a 5 dňová diéta sa už o všetko postará za vás. Jedlá sú navrhnuté tak, aby vás po celý čas udržali v stave ketózy a zároveň tvoria nutrične vyvážený jedálniček.

Ketóza je chudnutie.

Ketóza je diétou (umelo)vyvolaný metabolický proces, ktorý spúšťa spaľovanie vlastných uložených tukových zásob. Navyše, počas ketózy dochádza nielen k rýchlemu odbúravaniu tukov, ale ketóny produkované počas nej účinne tlmia v mozgu pocit hladu. Preto väčšina užívateľov 5 dňovú diétu zvláda dobre a je schopná ju vydržať až do konca bez pocitu hladu. Počas ketózy teda telo rýchlo spaľuje tukové zásoby, a to aj bez pridania pohybu.

 Express Diet billboard 510x240cm ARTON 22-05-2014

Ako to funguje?

V stravovacom koncepte 5-dňovej diéty sú telu podávané vysokokvalitné prírodné bielkoviny za súčasného zníženia prísunu cukrov, tukov a energie pod 850 kcal/deň. Obvykle sú prvotným zdrojom energie pre telo cukry. Počas tejto diéty je ich prísun obmedzený, telo začne čerpať energiu z vlastných tukových zásob,( čo nám zabezpečí prísun bielkovín.)

Naozaj stačí 5 dní?

Záleží na tom, o koľko chcete zredukovať vašu hmotnosť, ale v prípade potreby doladenia Vašej postavy a zhodenia pár kíl do plaviek, Vám naozaj stačí LEN 5 dní!

Viac informácií…

nova-receptura-kufrik-HD-SK